Kuzgun 17.bölüm kıyafetleri

Yeni sezonun başlaması ile birlikte artık diziler kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz sezondan devam eden diziler ile birlikte yaz sezonundan gelen diziler de bulunmakta. Bunlardan birisi de olan Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kuzgun.. Peki dizinin son bölümünde giyilen kıyafetlerin markaları ve fiyatları neler? Kuzgun dizisinde giyilen kıyafetleri sizler için araştırdık. Detaylar yazımızın devamında…

Yeni bölümde neler olacak?

Kuzgun, Ferman’ın Dila’yı elinde zorla tuttuğunu düşünür ve bir operasyonla Ferman’ın evine girmeye karar verir. Kuzgun, operasyon gecesi, yeni bir şokla sarsılır.

Kuzgun, Dila’ya aşkını kanıtlamak için elinden geleni yapsa da karşısında duran hayatının aşkının, bambaşka bir kadına dönüştüğünü görür. Ferman’ın teyzesi Neşe, Ferman ile Dila’nın bir araya gelmesinden endişe duyarken; Güneş adlı genç bir kadının yolunun Kuzgun’la kesişmesi işin seyrini değiştirir. Dila’yı yeniden kazanmak için harekete geçen Kuzgun’un beklenmedik hamlesi nefesleri keserken, her şeyi sıfırdan başlatacaktır.

Kuzgun 17.bölüm kıyafetleri

Kuzgun dila eşofman

Yeni Bölümden 🍀Dila`nın #kuzgun dizisinde giydiği Pijama; @arsluxury •

Kuzgun Dila giydiği tulum

Yeni Bölümden 🍀Dila`nın #kuzgun dizisinde giydiği Tulum; davetcokelbisemyok sadece kiralama fiyatı 650tl •

Diziyle alakalı istediğiniz kıyafetleri lütfen yorum bölümünden ulaştırın 🌺

Bir cevap yazın