Hercai 13.bölüm kıyafetleri

Yeni sezonun başlaması ile birlikte artık diziler kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz sezondan devam eden diziler ile birlikte yaz sezonundan gelen diziler de bulunmakta. Bunlardan birisi de olan Atv ekranlarının sevilen dizisi Hercai.. Peki dizinin son bölümünde giyilen kıyafetlerin markaları ve fiyatları neler? Hercai dizisinde giyilen kıyafetleri sizler için araştırdık. Detaylar yazımızın devamında…

Sezon finalinde neler olmuştu?

Bütün yaşananları açıklamak ve yeniden güvenini kazanmak için Reyyan’dan yirmi dört saat isteyen Miran, Azize Aslanbey’in müdahalesiyle karşılaşır. Sonunda Reyyan’ın yerini öğrenen ve kızını sağ salim teslim almak isteyen Hazar ise Miran’la bir kere daha karşı karşıya gelir. Azat’ın, Gönül’ü kaçırdığını öğrenen Reyyan, kimsenin zarar görmemesi için doğru olduğunu düşündüğü kararı verir. Diğer yandan Azat’la işbirliği yaptığını düşünen Gönül, beklemediği bir durumla karşılaşınca kontrolünü kaybetmemek adına son hamlesini yapar ama bu durum olayların hiç tahmin etmediği bir noktaya taşınmasına neden olur.

Hercai yeni sezon kıyafetleri

Dizinin yeni sezon yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Dizide özellikle Ebru Şahinin giydiği kıyafetler oldukça ilgi görmekte.

Giyilen kıyafetleri bulur bulmaz dizifilmkiyafetleri.com adresinde sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın