Aşk Ağlatır 3.bölüm kıyafetleri

Yeni sezonun başlaması ile birlikte artık diziler kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz sezondan devam eden diziler ile birlikte yaz sezonundan gelen diziler de bulunmakta. Bunlardan birisi de olan Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Aşk Ağlatır.. Peki dizinin son bölümünde giyilen kıyafetlerin markaları ve fiyatları neler? Aşk Ağlatır dizisinde giyilen kıyafetleri sizler için araştırdık. Detaylar yazımızın devamında…

Yeni bölümde neler olacak?

Her şey Ada ve Yusuf için yolunda gitmeye başlamışken ne Nalan ne de İsmail’in yenilgiyi kabul etmeye niyetleri yoktur.

Yusuf Ada’yı Mustafa ve İsmail’in elinden kurtarmak için hemen harekete geçer. Beklemediği birinden gelen yardımla Ada’yı zor da olsa kurtaran Yusuf artık Nalan’dan ayrılıp hayatına Ada’yla devam etmek istemektedir. Ancak bu düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.
Bu sırada Ada İstanbul’da var olma savaşı verirken Nagehan’ın evinde uzun süre kalamayacağını anlar. Tanımadığı bir şehirde sokakta kalma korkusu yaşarken en büyük yardımı yine Yusuf’tan ve Sumru’dan görecektir.
İsmail ise köye dönmüş ama Ada’nın izini sürmekten vazgeçmemiştir. Sonunda Ada’nın iyi niyetle yaptığı bir hareket İsmail’in tekrar oyuna dahil olmasını sağlar.

Her şey Ada ve Yusuf için yolunda gitmeye başlamışken ne Nalan ne de İsmail’in yenilgiyi kabul etmeye niyetleri yoktur.

Aşk Ağlatır 3.bölüm kıyafetleri

Dizide Ada karakterinin giydiği kıyafetler oldukça merak edilmekte. Durum böyle olunca merak ettiğiniz kıyafetleri bölüm sayısı ile birlikte yorum kısmından yazarsanız bizlerde bulur bulmaz dizifilmkiyafetleri.com adresinde sizlerle paylaşalım.

Bir cevap yazın